Kennedy jest absolutnym mistrzem tworzenia historii miłosnych, w których aż roi się od pełnych napięcia zwrotów wydarzeń.

Douglas Kennedy jest autorem kilku powieści, przełożonych na ponad dwadzieścia języków, w tym brawurowo zekranizowanej przez Pawła Pawlikowskiego „Kobiety z Piątej Dzielnicy”. 

Polecamy: RECENZJA: „ZŁA MIŁOŚĆ” DANUTY NOSZCZYŃSKIEJ, CZY RODZICE MOGĄ ZAPLANOWAĆ NAM ŻYCIE?

O czym jest „Błękitna godzina”? W przyprawiającej o zawrót głowy egzotyce Maroka Paul jest wszystkim tym, o czym Robin marzy, mężczyzną namiętnym, utalentowanym i mądrym. Jest przekonana, że to właśnie tu w końcu zajdzie w ciążę. Ale gdy po nagłym zniknięciu męża staje się główną podejrzaną w policyjnym śledztwie, wszystko się zmienia. Kiedy prawda stopniowo wychodzi na jaw, w coraz bardziej przerażającej spirali przerażenia, z której nie ma ucieczki, Robin przemierza Maroko od Casablanki po budzącą grozę Saharę.

Pisarz zabiera czytelnika na karkołomną przejażdżkę do jądra ciemności, zadając mu jednocześnie pytanie: co byś zrobił, gdyby zależało od tego twoje życie?  Dzięki swej słynnej umiejętności autor pisze książki, od których trudno się oderwać i które zmuszają nas do myślenia.

Zobacz też: RECENZJA: ,,FOODIE W WIELKIM MIEŚCIE’’, CZYLI POMYSŁ NA SZYBKI SUKCES – JESSICA TOM I JEJ NOWA KSIĄŻKA

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów