“Pikantne historie dla pendżabskich wdów” autorki Balli Kaur Jaswal będą hitem?

Nikki, córka indyjskich imigrantów, jest barmanką w Londynie Zachodnim. Do tej pory dystansowała się od tradycyjnej sikhijskiej społeczności i wolała bardziej niezależny (czyli zachodni) styl życia, ale kiedy popada w finansowe tarapaty, postanawia podjąć pracę nauczycielki kreatywnego pisania w samym sercu zamkniętej londyńskiej społeczności imigrantów z Pendżabu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ –RECENZJA: „Sama przeciw wszystkim” czyli „House of cards” na dużym ekranie…

Okazuje się, że sikhijskie wdowy, które zapisały się na kurs, chcą poznać podstawy pisania po angielsku, a nie zgłębić sztukę tworzenia krótkich form. Jednak Nikki szybko orientuje się, że jej kursantki to nie tylko skromne wdowy, które spędziły życie w cieniu ojców, braci i mężów, ale kobiety pełne pasji i ukrytych pragnień. Nikki uczy je, jak wyrazić zamknięte w nich historie, uwalniając nieoczekiwaną i ekscytującą twórczą siłę.


Kurs staje się coraz bardziej popularny, lecz Nikki przestrzega uczestniczki, by nie ujawniały jego pikantnych treści mężczyznom. Kiedy jednak rozchodzi się plotka o podejrzanej śmierci pewnej młodej żony– nowoczesnej kobiety, takiej jak Nikki – a wśród przyjaciółek zaczynają krążyć niektóre z erotycznych opowieści z zajęć, wybucha skandal, który zagraża im wszystkim.

Balli Kaur Jaswal

“Pikantne historie dla pendżabskich wdów”

Wydawnictwo Czarna Owca

Premiera 2 sierpnia 2017

Balli Kaur Jaswal_fot. Susan Gordon Brown erotic3d

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów