Trend personalizacji zatacza coraz szersze kręgi. Klienci oczekują od produktów nie tylko najwyższej jakości i zaawansowanych technologii, ale także doskonałego dopasowania do indywidualnych preferencji. Odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, marka Grohe proponuje zupełnie nową oferte na rynku. 

Różnorodność, która pobudzi kreatywność

Linia Grohe Essence New to 5 nowoczesnych wariantów kolorystycznych dostępnych w dwóch wersjach wykończenia – chromowanej i matowej. Dzięki tak bogatemu wyborowi, od żółtego i różowego złota, po ciemne, grafitowe odcienie, bateria idealnie dopasuje się do każdego stylu łazienki – od industrialnego, pełnego surowych akcentów po rustykalny, odwołujący się do ludowych zdobień. Co więcej, dzięki dużemu wyborowi – od luksusowych pryszniców po lśniącą armaturę – dostępnej w rozmiarach od S do XL, każdy miłośnik prostego, eleganckiego wzornictwa znajdzie coś dla siebie, a łazienka stanie się jedyna w swoim rodzaju.

Poza szeroką paletą barw i rozmiarów, linia Essence New oferuje także oryginalny design, który doskonale spaja całą kolekcję. Subtelna, odwołująca się do natury cylindryczna forma walca zyskała już uznanie branży, zdobywając wiele ważnych nagród.

Minimalizm skrywających technologie

Zwolennicy personalizacji cenią sobie przede wszystkim poczucie identyfikacji z produktem oraz wysoką jakość. Marka tworząc nowy produkt wchodzi naprzeciw wysokim wymaganiom konsumentów. Kolekcję baterii cechuje niezwykła trwałość i wytrzymałość chromowanej powierzchni.  Subtelna forma baterii kryje w sobie nowoczesną technologię, która jest gwarancją jej niezawodności. Zastosowanie regulowanego perlatora AquaGuide i obrotowej wylewki czyni baterie  wygodną i intuicyjną w obsłudze.  Wszystkie zaawansowane technologie, służące podwyższeniu wygody użytkowania baterii GROHE idą w parze z troską o środowisko. Dzięki funkcji EcoJoy® umożliwiającej oszczędzanie wody i energii przy zachowaniu pełnego komfortu korzystania z wody, marka GROHE udowadnia, że troska o ekologię nie musi wymagać wyrzeczeń.

Marka GROHE, prezentując najnowszą linię Essence New udowadnia, że trendy konsumenckie, najnowsze technologie i minimalistyczny design mogą się łączyć, tworząc wyjątkowe produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów