Reżyserem nowego show „Iluzjoniści: Pierwsze starcie” jest Janusz Józefowicz, autor legendarnych spektakli muzycznych, który pierwszy na świecie wprowadził technologię 3D do świata musicalu.

„Iluzjoniści są dla mnie kolejnym etapem na drodze artystycznych poszukiwań. Chcemy zaprosić widzów do świata iluzji, w którym nic nie jest takim, jakim się wydaje” – powiedział Janusz Józefowicz.

Nowatorski format, który wprowadzi widza do tajemniczego, a przez to niezwykle interesującego świata realizuje piątka wybitnych polskich iluzjonistów.
Możemy zdradzić, że jednym z nich jest znany ze sztuczki z gwoździami w „Pytaniu na śniadanie” TVP2, czyli Pan Ząbek.

Polecamy – Łukasz Nowicki o „gwoździu programu”: „To może nieźle wk**wić!”

W show artyści przybrali tajemnicze szaty oraz nazwy tj. Silver, Prince, Mr. Freak, AryMan i Gambit. Podczas spektaklu na dwie godziny zabiorą widza w podróż do jego wnętrza i złamią wszelkie kanony logiki.
Iluzjoniści to wysokobudżetowy projekt, w ramach którego widzowie w Warszawie będą mogli zobaczyć jedno z 13 zaplanowanych przedstawień. Odbędą się one pod kopułą największego w Europie namiotu widowiskowego, który stanie przy ul. Górczewskiej 126 w Warszawie (obok galerii handlowej).

Iluzjoniści to spektakl adresowany do całej rodziny, skonstruowany tak, aby doskonale bawili się na nim zarówno dorośli, jak i dzieci. Dzięki Iluzjonistom polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć największe, niewykorzystywane dotąd w Polsce iluzjonistyczne rekwizyty, a wśród nich 8 metrowe wiertło, czy autentycznych rozmiarów wirnik silnika samolotu odrzutowego.

Producentem spektaklu jest Kamil Zalewski, którego ambicją jest dostarczenie widzom rozrywki na światowym poziomie.

Liczymy na niemożliwe! Do zobaczenia na spektaklu – TU możesz kupić bilety.

jj

źródło – materiały prasowe

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów