Festiwal zupy, kolejka po mięso,  weekend z rybami i owocami morza oraz przekąski w roli głównej – tego możecie się spodziewać w marcowym kulinarnym programie Nocy i Dni.

 
·       Spędź Noce i Dnie przy Burakowskiej 14
Zupa może być polska, wietnamska czy indyjska – zawsze znajdzie w pobliżu swoich wielbicieli.  Ostatnio szturmem nasze podniebienia zdobywają zupy o egzotycznym smaku, wyglądzie, czy dodatkach, ale nawet te dobrze znane potrafią nas mile zaskoczyć. „Pho”, „Bogracz”, „Daal soup”, czy „Sopa Mexicana” to tylko niektóre propozycje – 10-12 marca to weekend z zupą w roli głównej! Za to od 17 do 19 marca swój raj na ziemi znajdą mięsożercy – „Kolejka po mięso” to wydarzenie kolejnego weekendu. W menu zagoszczą takie gwiazdy jak wołowina, kozina i baranina. W drugiej połowie miesiąca zaplanowane zostały kulinarne wydarzenia wokół ryb i owoców morza, które wystąpią w streetfoodowej odsłonie, a także wydarzenie z przystawkami i tapasami w roli głównej. Nareszcie będziecie mogli spróbować jedzenia z każdego stoiska bez obaw, że pęknie Wam brzuch! 
 
Marcowy program dopełni muzyka. Wieczorami parkiet rozgrzewać będą m.in. Burn Reynolds, Piosenka jest dobra na wszystko, I Say Mickey, Porządne Dziewczyny, czy Double Trouble.
 
 
·       Laterna Magica i Teren Otwarty na kulturę
Targ kulinarny przy Burakowskiej 14 to nie wszystko. Jeżeli chcecie się przekonać jak „brzmi” niemy film musicie koniecznie odwiedzić Laternę Magicę. To wyjątkowy filmowy projekt, który powstał we współpracy Burakowskiej 14 i Akademii Filmowej – jedna z hal została zaadoptowana na kameralne pokazy. Organizatorzy sięgają w programie po dzieła klasyki wielkich twórców z udziałem nie mniejszych artystów i łączą je z muzyką na żywo, której jakość zapewnia prawdziwy maestro-taper grający na pianinie. Terenie Otwartym zobaczymy kolejną wystawę. Swoje prace tym razem pokaże Paulina Eleryk, która zaprasza na wystawę zbioru z ostatniego roku pt. „Phases„. Każdy z jej abstrakcyjnych obrazów symbolizuje etap, fazę, wspomnienie – wernisaż już 17 marca.
 
·       Garażowe historie
W najbliższy weekend – 11 marca – pełną parą rusza również Barber Garage, który uruchamia GUEST SPOTaW sobotę chłopaki obcinają na cztery stanowiska, a wesprą ich barberzy ze Szczecina – Józek i Marek. Józek to mistrz, który łączy pasję fryzjerstwa z muay thai, a Marek to jego wychowanek, który oprócz strzyżenia, szarpie struny basu w rytm punk rocka. O 22:00 chłopaki z BG zaproszą Was też na pierwszy koncert z cyklu Rockabilly Live zespołu Blueberry Hill.
 
18.02.2017, Warszawa, Burakowska 14. Fot. www.adamburakowski.pl

18.02.2017, Warszawa, Burakowska 14. Fot. www.adamburakowski.pl

18.02.2017, Warszawa, Burakowska 14. Fot. www.adamburakowski.pl

11.02.2017, Warszawa, Burakowska 14. Fot. www.adamburakowski.pl
fot. informacja prasowa.

Bądź na bieżąco ze zdrowiem – polub nas na facebook’u!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów