Na co będzie można pójść do kina podczas świątecznej przerwy?

Święta to czas, podczas którego możemy złapać odrobinę oddechu, odpocząć i wyjść gdzieś z rodziną bądź znajomymi na przykład do kina. Co specjalnego będzie można zobaczyć w przerwie świątecznej?

POLECAMY – RECENZJA: „Lagom.Szwedzka sztuka życia” Linnea Dunne

Cudowny Chłopak

Komedio-dramat obyczajowy. Film o chłopcu z mocno zdeformowaną twarzą, który zmaga się z trudami życia codziennego z powodu swojego wyglądu. Seans do refleksji. Warto wybrać się na niego z dziećmi. Przemoc słowna oraz fizyczna występuje coraz częściej w szkołach, a takie produkcje służą przede wszystkim do edukowania młodszej części społeczeństwa.

Seans będzie grany w kinach na terenie całego kraju w okresie: 25.12 – 1.01

Gra o Wszystko

Pieniądze i władza. To rzeczy, których pożąda większość z nas. Gra o…Wszystko to film sensacyjny o kobiecie, która otwiera największe w USA nielegalne kasyno, zaczynając jako asystentka pewnego mężczyzny. Kolejny emancypacyjny film mówiący o sile i potędze kobiet. Wszystko wskazuje na to, że będzie to produkcja typu „Wonder Woman z Wall Street”. Wskazane raczej dla widowni 16+, więc zamiast mamy czy młodszego rodzeństwa weźcie lepiej dziewczynę/chłopaka/koleżankę/kumpla albo wszystkich na raz (podwójna randka?).

Seans będzie grany w kinach na terenie całego kraju w okresie: 25.12 – 4.01

Pełnia Życia

Dramat / Slice of life. Akcja dzieje się w przedwojennych Stanach Zjednoczonych. Andrew Garfield oraz Clarie Foy grają niezwykle kochającą się parę młodą. Szczęśliwe połączenie i ślub, to niestety nie zakończenie a dopiero początek. Pewnego razu Robin (Andrew Garfield) traci czucie w nogach i osuwa się na ziemię. Film przedstawia walkę głównego bohatera z wirusem polio. Powinno się spodobać osobom, którym do gustu przypadli Nietykalni,  ponieważ oba opowiadają historię o niepełnosprawnym, bliskim śmierci mężczyźnie. Główna różnica to za czarnoskórego mężczyznę podstawili białoskórą kobietę. Ciekawe jak to się skończy? Ciekawa propozycja na rodzinne wyjście do kina.

Seans będzie grany w kinach na terenie całego kraju w okresie: 30.12 – 31.12

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Zobacz nowy teledysk Ramona Ray – dwie piosenki „Kim być” oraz „Seneka”


fot. informacja prasowa

Bądź na bieżąco z kulturą – polub nas na Facebooku!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów