dPI-mRFEIH0

Spodziewaliście się tego po „Bon Appétit”?!

 

Trwają przygotowania do wydania najnowszego albumu Katy Perry. Będzie to czwarte wydawnictwo w jej karierze, wydane po 4 latach od ostatniego krążka „Prism”.

Zanim jednak ukaże się longplay (data nie jest jeszcze znana) Katy regularnie zaskakuje słuchaczy nowymi singlami, a potem (jak już wiemy) oryginalnymi teledyskami. Tak było przy okazji zaprezentowania „Chained to the Rhythm”, który to natychmiast wskoczył na pierwsze listy przebojów na całym świecie, a klip z wymyślonym przez artystkę światem Oblina, osiągał rekordowe liczby wyświetleń.

Jak będzie tym razem? Katy Perry na drugi singiel wybrała utwór „Bon Appétit”, który jak można się domyśli traktuje o jedzeniu, smakołykach, kosztowaniu. Cała promocja piosenki odbywała się poprzez motywy kulinarne, a więc oczekiwanie na teledysk było ogromne.

Wreszcie do sieci trafił klip do „Bon Appétit”, a Katy Perry ponownie wszystkich zaskoczyła. Artystka po raz kolejny udowodniła, że nie brakuje jej pomysłów, a szczególnie umiejętności mówienia o rzeczach ważnych – nie wprost.

Jak się Wam podoba „Bon Appétit”? Dajcie znać!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów