Czekacie na najnowszy album od Lany Del Rey pt. „Lust For Life”? Od ukazania się poprzedniego krążka pt. „Honeymoon” minęły 2 lata, więc tylko patrzeć, aż do sprzedaży trafi nowe wydawnictwo.

Zanim jednak album się ukaże, Lana Del Rey prezentuje poszczególne utwory, które jej fani będą mogli usłyszeć na płycie. Do tej pory poznaliśmy „Love” oraz tytułowy singiel „Lust for Life”, a kilkanaście godzin temu w sieci pojawiła się kolejna niespodzianka.

Na koncie Lany pojawił się niezapowiadany utwór „Coachella – Woodstock In My Mind”. Artystka napisała go niespodziewanie po powrocie z tegorocznego festiwalu w Kalifornii. 

Miałam mieszane uczucia spędzając weekend na śpiewie i tańcu, patrząc jednocześnie na to, co dzieje się w Korei Północnej. Wracając do domu, odwiedziłam jedno z moich ulubionych miejsc. Siadłam przy sekwoi i napisałam piosenkę. Postanowiłam się nią podzielić, w nadziei, że nadzieje i modlitwy jednostek o pokój przyczynią się do jego nastania.

Przypominamy, że Lana Del Rey zawita do Krakowa już w połowie sierpnia. Artystka będzie jedną z głównych gwiazd tegorocznej edycji Kraków Live Festiwal. Istnieje więc szansa, że wokalistka wykona również „Coachella – Woodstock In My Mind” na żywo.

 

 

C_2UAQaU0AIKtXZ

 

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów