Przyszedł nowy rok, a więc czekają nas nowe przygody, doświadczenia wyjazdy. Miłośnicy festiwali muzycznych mogą się już zacząć przygotowywać, bo powoli pojawiają się line-up’y na rok 2017. Będzie się działo!

Polecamy: Najważniejsze wydarzenie 2016 roku dla Agnieszki Chylińskiej?! Sprawdźcie co wybrała!

Póki co, jeśli chodzi o imprezy odbywające się w Polsce, najwięcej informacji mamy o Open’er Festival 2017 w Gdyni. Do Trójmiasta w dniach 28.06-1.07.2017 zawitają m.in.:  Mac Miller, James Blake, Prophets of Rage, G-Eazy, The Weeknd, Foo Fighters oraz Radiohead. Kto zagra na warszawskim Torze Wyścigów Konnych w ramach Orange Warsaw Festival  2017 (2-3 czerwca 2017)? Na razie wiemy jedynie o Imagine Dragons i Justice.

Zobacz też: „Safe Inside” – nowy teledysk James’a Arthur’a

Na melomanów podróżujących do Wielkiej Brytanii niestety nie czeka zbyt wiele pewnych informacji. Plotki głoszą, że na jednym z największych festiwali w Europie, a mianowicie Glastonbury pojawią się Foo Fighters oraz Radiohead, których ujrzymy także w Gdynii. Poza tym mówi się o tym, że pojawić mogą się również Will Smith, The Stone Roses i Oasis.

U naszych czeskich sąsiadów na Colours of Ostrava 2017 (19–22 lipca 2017) na pewno pojawią się Imagine Dragons, Norah Jones, Alt-J, Birdy, Moderat i Benjamin Clementine.

Osoby, które w sierpniu mają w planach pozwiedzać Skandynawię będą miały okazję posłuchać m.in. Maca DeMarco, Lany Del Rey i MØ na Øya Festival 2017 (8-12 sierpnia) w Oslo w Norwegii. Jeśli w tym czasie będziecie jednak w Helsinkach – nic straconego. W dniach 11-13 sierpnia na Flow Festival 2017 zjawią się (znów) Lana Del Rey, The xx i London Grammar.

Fani amerykańskiej Coachelli mogą na pewno oczekiwać: BeyoncéBonoboGrace MitchellKendrick’a LamarRadioheadRae SremmurdThe xx.

No to gdzie zamierzacie się wybrać?

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów