H202k7KfZL0

Czego życzycie Ellie?!

Ellie Goulding, brytyjska wokalistka swoją oficjalną karierę rozpoczęła w 2010 roku, kiedy do sprzedaży trafił jej debiutancki album pt. „Lights” wydany w lutym 2010 roku. Na krążku znalazły się takie utwory jak „Under the Sheets”, „Guns and Horses” oraz dwa największe przeboje z tego krążka, mianowicie „Starry Eyed” oraz tytułowa „Lights”.

Polecamy: ELLIE GOULDING ZAPOWIADA „STILL FALLING FOR YOU” W WERSJI LIVE. POSŁUCHAJCIE!

Po dwóch latach wydała „Hylcon” z czterema singlami: popularnym „Anything Could Happen”, „Figure 8”, „Explosions” oraz „I Need Your Love” nagrany z Calvinem Harrisem. Wydawnictwo zawiera także piosenkę pt. „Burn”.

Trzeci album pt. „Delirium” ukazał się w listopadzie 2015 roku. Krążek promowały trzy single „On My Mind”, „Army” nagrany z myślą o jej przyjaciółce Hannah oraz o wszystkich fanach oraz „Something In The Way You Move”.

W ciągu ostatnim miesięcy Ellie po raz kolejny udowodniła, że jest mistrzynią nagrywania piosenek do filmu. Po wielkich sukcesach poprzedniego singla „Love Me Like You Do” na ścieżce dźwiękowej „50 Twarzy Grey’a”, jej najnowsza piosenka „Still Falling For You” z filmy „Bridget Jones’s Baby” została przyjęta równie wspaniale.

Ellie życzymy niekończących się inspiracji do tworzenia muzyki i nagrywania kolejnych albumów. Po świetnym „Delirium” nie możemy doczekać się kolejnej propozycji!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów