-nFlruZtKrM

Magdalena Berus w kolejnym filmie. Czekacie?!

Pamiętacie Kasię Rosłaniec? Autorkę pamiętnych „Galerianek” z 2009 roku i równie pamiętnego „Bejbi Blues” z 2013 roku? Reżyserka już 5 maja zaprezentuje swój nowy pełnometrażowy film.

„Szatan kazał tańczyć. Sex, Drugs & Instagram” to tytuł z którym reżyserka powraca po kilku latach. Mocna, odważna  historia i portret młodej dziewczyny, która nie potrafi odnaleźć się w otaczającej ją rzeczywistości. 

Fabuła filmu nie jest zdradzona, co dodatkowo potęguje ciekawość i oczekiwanie widzów. W opisie prasowym filmu z Berus czytamy „Karolina (Magdalena Berus) – jak wiele współczesnych 20-, 30-latek – żyje szybko, intensywnie, pragnie doświadczyć wszystkiego ze zdwojoną siłą. W odróżnieniu od większości rówieśników, nie pracuje w korporacji – jest artystką, jakiś czas temu wydała pierwszą powieść, współczesną wersję „Lolity”, która stała się międzynarodowym sukcesem. Dziewczyna wiedzie nihilistyczny tryb życia, spędzając czas na podróżach po świecie, romansach i ostrych imprezach. Ale jej życie wypełnia pustka, której nie są w stanie pokonać ani narkotyki, ani seks. Świat Karoliny, żyjącej w cieniu nie radzącej sobie z przemijaniem matki (Danuta Stenka) i atrakcyjniejszej siostry Matyldy (Hanna Koczewska), stopniowo się rozpada”

W roli głównej, tak jak w „Bejbi Blues”, reżyserka obsadziła Magdalenę Berus, a towarzyszyć jej będą m.in. Marta Nieradkiewicz, Danuta Stenka, Łukasz Simlat, Iza Kuna, Jacek Poniedziałek czy Hanna Koczewska.

Zobaczcie zwiastun filmu. Robi wrażenie?! Na nas ogromne!


ca2a652ca26d4b6a5033dd4ef104.1000

Fot. materiały prasowe

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów