Jakub Gierszał to młody aktor, w którym polska kinematografia pokładała nadzieję. Przede wszystkim znany ze swojej roli Dominika Santorskiego w „Sali Samobójców”, ktora odniosla spory sukces, ale także z produkcji takich jak „Wszystko, co kocham” i „Yuma”. Przez jakiś czas artysta występował przede wszystkim w niemieckiej telewizji, ale w tym roku się to zmieni.

Już 17 lutego będzie miała miejsce premiera komedii pt.: „PolandJa”. Według opisu dystrybutora akcja ma się odbywać w przeciągu 24 godzin i być pełna dwuznacznych, zabawnych sytacji, którym bohaterowie, a w tym grany przez Gierszała Artur będą musieli stawić czoło. Według opinii kinomanów, które można przeczytać na internetowych forach zapowiada się kit roku. A może jednak się mylą? W końcu w filmie zagrają również między innymi Iza Kuna, Roma Gąsiorowska i Jerzy Radziwiłłowicz, a tych zwykle mieliśmy okazję oglądać w filmach znanych i lubianych.

Podobał wam się film „Bogowie”? Łukasz Palkowski ma dla nas coś nowego na jesień tego roku. „Podwójny Ironman” to kolejna opowieść o wspaniałej osobowości jaką jest Jerzy Górski. Sportowiec pobił rekord przebiegając podwójny triathlon w 24h:47min:46sek. W Polsce jednak wciąż jest mało znany, a ten film ma to zmienić. W jego postać wcieli się właśnie Jakub Gierszał. W filmie zagrają również Janusz Gajos i Magdalena Cielecka. Jakie będą efekty? Na to niestety musimy jeszcze trochę poczekać.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów