03eXimfuPfQ


Jesteście fanami poprzednich części? To propozycja dla Was!

Chyba nikomu nie trzeba przestawiać filmu “Listy do M” oraz jego drugiej odsłony “Listy do M.2”. Od 2011, a więc premiery pierwszej części,  widzowie na dobre pokochali te propozycje kinowe i już nie wyobrażają sobie okresu świątecznego bez nich.

Przypominamy, że “Listy do M” osiągnęły ogromny sukces, ponieważ zarówno pierwsza jak i druga część obejrzało kilka milinów ludzi (2,5 miliona Polaków obejrzało “Listy do M” w 2011 roku, a “Listy do M.2” w 2015 roku aż 3 milionowy widzów).

Od pewnego czasu w sieci krążyły plotki dotyczące kolejnej część “Listów do M” i ku radości wszystkich miłośników zimowych przygód bohaterów, te informacje okazały się być prawdziwe. To już oficjalne! Trzecia część filmu pt. “Listy do M. Czas niespodzianek” trafi do kin 10 listopada 2017 roku.

W filmie, tak jak poprzednimi razami, wystąpi cała plejada gwiazd. Na ekranie wystąpią m.in. Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Tomasz Karolak, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Iza Kuna, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

Film „Listy do M. Czas niespodzianek” powstaje na podstawie scenariusza napisanego przez Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego, zaś reżyserem jest Tomasz Konecki. Marcin Prokop to autor zdjęć.

Jesteście ciekawi? My nie możemy się doczekać!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów