N3UACBzR98w

Ma szansę odnieść muzyczny sukces?

Pamiętacie Mateusza Magę? Uczestnik 4. edycji Top Model, po zakończeniu programu nie tylko kontynuuje swoją karierę w branży modelingu ale także poświęca się rozwojowi swoich innych pasji.

Chłopak nigdy nie ukrywał, że jego wielką pasją jest muzyka i to w tym kierunku chce podążać. Kilkanaście godzin, Maga zamieścił w sieci niespodziankę muzyczną dla swoich fanów. „First Kiss” to jego pierwszy singiel, który ma być propozycją w krajowych eliminacjach do tegorocznej Eurowizji.

W krótkich poście, który Mateusz dodał na Facebooka czytamy m.in. o współpracy z  Josh’em Harris’em oraz wyjątkowej barwie głosu jaką posiada „Jak wspominałem już kiedys – tak się składa, że oprócz androgynicznego wyglądu – do tego jestem kontratenorem, co charekteryzuje się damską barwą głosu, ale w first kiss wykorzystuje zupełnie inną skalę o której nawet nie wiedziałem, że mam”

Do „First Kiss” powstanie także teledysk, a jego premiera zapowiedziana jest na Walentynki 2017 roku.

Uważam, że warto podejmować próby, warto narzucać sobie cele do ich realizacji…. Przede mną okres wielu zajęć, warsztatów woklanych, dzięki którym chcę rozwijać.
Miło mi czytać jak coraz częściej dostaje wiadomości, że jestem dla Was motywacją do realizacji celów! Warto kochać to co się robi i spełniać się w kilku płaszczyznach! Wiadomo, że zawsze pojawiają się różne opinie… wiele osób często odgórnie przekreśla kogoś… ale pamiętajcie nigdy nie rezygnujcie z tego do czego dążycie pomimo opinii innych! Tego Wam życzę w tym 2017 roku! Mam świadomość, że łącznie modelingu i śpiewu nie będzie łatwe… ale #nevergiveup !! Jak narazie przestawiam Wam wersje audio. Premiera samego teledysku First Kiss przewidziana jest na #Walentynki – 14.02.2017! Jak uważacie, że jest ok to udostępniajcie! Więcej materiałów pojawi się dla subskrybentów na moim dopiero utworzonym koncie #youtubecom !!
Modeling oczywiście traktuję jako piorytet, już za tydzień lecę na Paris Fashion Week gdzie reprezentuje mnie IMG z czego jestem ogromnie szczęśliwy!

Jakie macie zdanie o „Fist Kiss”? Maga ma szansę na stałe zagościć w branży muzycznej?

 

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów