To się nazywa sukces!

Zanim jeszcze film Marii Sadowskiej pt. “Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” trafiła premierowo do kin w Polsce, wszyscy spodziewali się, że ta produkcja może osiągnąć gigantyczny sukces komercyjny. Na długo przed premierą rozpoczęły się działania promocyjne w każdych mediach, co jak teraz widać – opłaciło się!

Polecamy: “SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ” – ZOBACZCIE OFICJALNY ZWIASTUN FILMU!

Ten film to przede wszystkim historia niezwykłej postaci, którą poznajemy jako nieświadomą, niewinną, 20-letnią dziewczynę – – Razem z nią przeżywamy pierwszą miłość, przyjaźń, rozczarowanie i smutek. Podążamy z nią drogą prowadzącą do świadomości i dojrzałości. Na naszych oczach główna bohaterka przechodzi niesamowitą transformację. W tym obrazie najważniejsze są emocje: zarówno te przedstawione na ekranie, jak i te, które przeżyją widzowie w kinie – mówił producent, Krzysztof Terej.

W piątek, 27 stycznia film z Magdaleną Boczarską w głównej roli, trafił do kin. Dziś w sieci pojawiły się pierwsze oficjalne dane dotyczące liczby widzów na seansach “Sztuki Kochania” w całej Polsce. Okazuje się, że produkcja osiągnęła ogromny sukces, a przez pierwszy weekend do kin poszło 282 414 widzów. Robi wrażenie? Zdecydowanie tak!

Wielkie brawa! A Wy, widzieliście już film?!

SZTUKA KOCHANIA

Fot. Screen z Facebooka

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów