Daria Zawiałow prezentuje singiel. Wpada w ucho?

Do premiery debiutanckiego krążka Darii Zawiałow zostało niewiele czasu. Im bliżej do ukazania się „A Kysz!” tym ciekawość ze strony fanów i rynku muzycznego widocznie wzrasta. Wokalistka doskonale wie jak sprawić by oczekiwanie było jeszcze większe, ponieważ regularnie dzieli się ze słuchaczami kolejnymi muzycznymi smaczkami w postaci kolejnych singli z „A Kysz”! P

Polecamy: DEBIUTANCKI ALBUM DARII ZAWIAŁOW JUŻ W MARCU. POZNAJCIE SZCZEGÓŁY!

Do dziś, artystka opublikowała w sieci piosenki „Malinowy Chruśniak”, „Kundel Bury”, „Lwy”,  „CHAMELEON”. Do dwóch pierwszych powstały także teledyski, które w serwisie YouTube są bardzo chętnie oglądane przez widzów.

Przyszła pora na premierę kolejnej piosenki. Daria Zawiałow zaprezentowała słuchaczom utwór pt. „Miłostki”.  Musimy przyznać, że ta kompozycja szczególnie skradła nam serce!

”MIŁOSTKI” ! PREMIERA ! NOWY SINGIEL ! SZAŁ ! 😉
Wiem, że po odsłuchaniu tego utworu w serialu jakiś czas temu, wielu z Was na niego czekało. No to jest. Jeszcze ciepły, po porannej premierze w MUZO.FM. Teledysk ? Będzie wkrótce.
Czekam na Wasze wrażenia, jestem bardzo ciekawa, bo ten singiel różni się nieco od poprzednich … posłuchajcie, napiszcie, udostępniajcie, dzielcie się tymi właśnie oto ”Miłostkami” !

Czekacie na album Darii? My nie możemy się doczekać!

daria-zawiałow-2

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów