F-S0M84Lo3o

Czekacie?!

3 marca 2017 roku, Daria Zawiałow zaprezentuje słuchaczom swoją debiutancką płytę pt. “A Kysz!”. Album będzie zawierał 11 autorskich kompozycji, a ukaże się nakładem wydawnictwa Sony Music Poland. 

Do tej pory, krążek promują dwa utwory: “Malinowy Chruśniak” oraz “Kundel Bury”, które bardzo szybko znalazły ogromne grono fanów, a teledyski do tych piosenek są często oglądane w serwisie YouTube. 10 stycznia do odsłuchu trafił trzeci singiel pt. ‘‘CHAMELEON”, jedyny w języku angielskim.

Bardzo długo czekałam na ten moment. Sądząc po Waszych wiadomościach, komentarzach oraz po wczorajszej reakcji na datę premiery albumu wnioskuję, że na pewno niektórzy z Was też czekali. Mam taką nadzieję. Ogromną. Wymagania są duże więc i stres jest duży. Kilkadziesiąt minut opowieści i 100 % mnie we mnie. Nie wszystkie teksty, które napisałam opowiadają o mnie, nie. Czasami opowiadam historie. Już wkrótce oddam je w Wasze ręce, licząc na to, że zagłębicie się, że Was wciągną. A to okładka, którą podzielę się z Wami już dziś. Zachęcam by udostępniać i rozsyłać w cyberprzestrzeń -czytamy na profilu Darii

Tracklista albumu:

1. Malinowy Chruśniak
2. Kundel Bury
3. Skupienie
4. Miłostki
5. Lwy
6. Chameleon
7. Nie Wiem Gdzie Jestem
8. Król LuL
9. Pistolet
10. Noce Ukryte
11. Niemoc

Poniżej prezentujemy okładkę albumu “A Kysz” autorstwa Wiktor Franko Photography.

daria zawiałow

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów