3eZ8MRdl7jY

Najnowszy album Sylwii Grzeszczak pt. „Tamta Dziewczyna” ukaże się już 25 listopada 2016 roku. W ramach promocji artystka do tej pory zaprezentowała jeden tytułowy singiel, który osiągnął gigantyczny sukces komercyjny. Warto też wspomnieć o tym, że teledysk w reżyserii Olgi Czyżykiewicz do „Tamtej Dziewczyny” ma blisko 50 mln wyświetleń! Brawa!

Przed premierą krążka, Grzeszczak postanowiła podzielić się ze słuchaczami kolejnym singlem. Piosenka „Bezdroża” jeszcze szczególna z dwóch powodów. Po pierwsze, powstała gdy Sylwia miała 15 lat, po drugie zaś do współpracy zaprosiła Mateusza Ziółko.

Kochani , oto mój nowy singiel „Bezdroża”. Kompozycja dla mnie wyjątkowa, powstała kiedy miałam 15 lat!!! Dziś ujrzała światło dzienne i zapowiada mój trzeci solowy album pt. „Tamta dziewczyna”.
Do współpracy zaprosiłam Mateusza Ziółko:) Wszystko z towarzyszeniem orkiestry Sinfonietta Consonus:) Miłego słuchania❤️

Musimy przyznać, że singiel „Bezdroża” wpada w ucho i jest doskonałą zapowiedzią albumu. Posłuchajcie i dajcie znać jak się Wam podoba.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów