xS38R_Onv6Q

Dla wszystkich fanów aktorstwa Lady Gagi i jej pamiętnej roli w serialuAmerican Horror Story, mamy rewelacyjną wiadomość. Artystka nie kończy swojej przygody z graniem i mało tego, dostała nową niecodzienną propozycję.

Przypominamy, że za rolę w American Horror Story, Lady Gaga otrzymała Złotego Globa w kategorii „Najlepsza aktorka w miniserialu lub filmie telewizyjnym”.

Amerykański portal Huffington Post, Ryan Murphy zaangażował Gagę do trzeciego sezonu serialu „Versace/Cunanan: American Crime Story”.

10 – odcinkowy  serial opowie historię morderstwa projektanta mody Gianniego Versace (zastrzelonego w 1997 roku przez seryjnego mordercę), a wokalistka zagra jego siostrę Donatellę Versace. Co ciekawe, Gaga ma bardzo bliskie kontakty z Donatellą, więc ten wybór wydaje się być doskonały. Warto również przypomnieć, że na poprzednim albumie Gagi pt. „ARTPOP” znalazła się piosenka pt. „Donatella”.

Zdjęcia do produkcji „Versace/Cunanan: American Crime Story” mają ruszyć na początku 2017 roku. Fabuła zostanie zrealizowana na podstawie książki „Vulgar Favors” Maureen Orth.

Co o tym sądzicie? Jesteście fanami Lady Gagi na szklanym ekranie?

 

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów