iHwjkR29iMQ

Przeglądając newsy na zagranicznych portalach internetowych, dotyczące niedzielnego występu Lady Gagi w brytyjskim X Factor, niemal w każdym pojawia się zaskoczenie iż artystka nie zrobiła spektakularnego show, bądź zaskoczyła nazbyt normalnym występem.

Trudno się dziwić, przez kilka lat obecności na scenie, Lady Gaga przyzwyczaiła swoich fanów do niesztampowego podejścia do swojego wizerunku, co wiązało się niejednokrotnie z odjazdowymi stylizacjami, a każdy występ był gigantycznym przedsięwzięciem.

Polecamy: LADY GAGA ŚPIEWA W „CARPOOL KARAOKE” I TO JAK! POSŁUCHAJCIE KONIECZNIE!

Tym razem, podczas półfinału X Factor zaśpiewała swój najnowszy singiel pt. „Million Reason”z nowej płyty „Joanne”. Gaga pojawiła się na scenie sama, bez grupy tancerzy i niepotrzebnych scenografii, dzięki czemu widzowie i publiczność zebrana w studio mogła podziwiać jej występ, a nie (jak zazwyczaj) tylko otoczkę. W tym wypadku powiedzenie less is more jak najbardziej się sprawdziło.

Zobacz również: „A-YO” – TRZECI SINGIEL LADY GAGI ZWIASTUJĄCY ALBUM „JOANNE”

Jak się Wam podobało? My przyznajemy, że lubimy Gagę w każdym wydaniu, ale jej kreacja związana z premierą albumu „Joanne” podoba nam się jeszcze bardziej!

gaga

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów