X5Cfi7U4eL4

Musicie to zobaczyć!

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja o pojawieniu się Lady Gagi w programie Jamesa Cordena „Carpool Karaoke”. Bardzo szybko plotki zostały potwierdzone przez samą artystkę, a na portale trafiło mnóstwo zdjęć z pracy nad programem.

Już po krótkim zwiastunie można było przypuszczać, że odcinek będzie rewelacyjnym prezentem dla fanów Lady Gagi, dowodem na jej ogromny talent i niezwykły głos. Efekt? Dokładnie taki jakiego się spodziewaliśmy! Gaga w mobilnym karaoke zaśpiewała swoje najbardziej znane piosenki tj. „Bad Romance”, „The Edge Of Glory” czy „Born This Way” i musimy przyznać, że w duecie z gospodarzem wypadła znakomicie.

W związku z premierą i promocją najnowszego albumu Gagi pt. „Joanne”, nie mogło zabraknąć dwóch nowych singli „Perfect Illusion” oraz „Million Reasons”, która rozbrzmiała na koniec odcinka. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Humorystycznym fragmentem przejażdżki były przebieranki Cordena. Prowadzący założył kilka pamiętnych stylizacji artystki, co spotkało się z dużą aprobatą z jej strony.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów