QjZPUKVWZL0

Na początku listopada do sieci trafił najnowszy utwór Sylwii Grzeszczak, mianowicie “Bezdroża”. Piosenka, jako druga po “Tamtej Dziewczynie” została singlem i promuje nowy album artystki pt. “Tamta Dziewczyna”.

Polecamy: “BEZDROŻA” – NIEZWYKŁY SINGIEL SYLWII GRZESZCZAK I MATEUSZA ZIÓŁKO

Kilkanaście minut temu do sieci trafił wyczekiwany teledysk do kompozycji “Bezdroża”. Ze względu na fakt iż jest to wyjątkowa kompozycja, stworzona przez artystką w wieku 15 lat, to klip musiał być równie wyjątkowy. Video w którym pojawia się zarówno Sylwia Grzeszczak jak i gość specjalny (obecny w piosence) Mateusz Ziółko, został zrealizowany w malowniczej Hiszpanii, a dokładnie w mieście El Chorro. Przyznajemy, że widoki robią niesamowite wrażenie!

“Kochani , oto mój nowy singiel “Bezdroża”. Kompozycja dla mnie wyjątkowa, powstała kiedy miałam 15 lat!!! Dziś ujrzała światło dzienne i zapowiada mój trzeci solowy album pt. “Tamta dziewczyna”. Do współpracy zaprosiłam Mateusza Ziółko:) Wszystko z towarzyszeniem orkiestry Sinfonietta Consonus:)”

Za  scenariusz i reżyserię teledysku odpowiada niezwykle zdolna i doświadczona w swoim fachu Olga Czyżykiewicz. Warto wspomnieć, że jest ona odpowiedzialna także za poprzedni teledysk Sylwii, mianowicie  “Tamtą Dziewczynę”, który osiągnąć gigantyczny sukces. Do tej pory został wyświetlony blisko 55 mln razy co pokazuje jak bardzo spodobał się publiczności.

Jak będzie tym razem? Mamy wrażenie, że utwór “Bezdroża” zadomowił się w sercach słuchaczy równie mocno jak poprzedni singiel, a teledysk Czyżykiewicz tylko silniej go w tych sercach zakorzeni.

Zgadzacie się?

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów