Występ Matthew Koma uświetni ESKA Music Awards 2017

 

Matthew Koma jest kolejną gwiazdą zagraniczną tegorocznej Gali rozdania ESKA Music Awards, która odbędzie się już 17 czerwca w Szczecinie. Lista występujących artystów wciąż nie jest zamknięta.

Polecamy – Katy Perry prezentuje smakowity teledysk. Zobaczcie „Bon Appétit”!

Amerykański wokalista, autor tekstów, kompozytor i didżej Matthew Koma podczas swojego występu zaśpiewa hit, który wyniósł go na szczyty list przebojów w 2016 r. – będzie to wykonanie przeboju „Kisses Back” w zupełnie nowej aranżacji. Oprócz didżeja z Nowego Jorku podczas Gali rozdania nagród muzycznych ESKA Music Awards wystąpią artyści, których piosenki królowały na antenie Radia ESKA: fińska piosenkarka Alma oraz duet Ofenbach z Francji. Na wyjątkowej scenie EMA pojawią się także: Ania Dąbrowska, Sarsa, Mateusz Ziółko, Patryk Kumór, C-BooL, Gromee i Mandee i inni.

XVI Galę rozdania ESKA Music Awards będzie można obejrzeć na żywo w TVP 1, a także śledzić w Radiu ESKA i mediach społecznościowych brandu ESKA.

O tym, kto ostatecznie otrzyma statuetkę, jak co roku zadecyduje wynik głosowania, które odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.ema.eskago.pl. Głosować można do 16 czerwca do godz. 00:01.\

Sponsorem ESKA Music Awards Szczecin 2017 po raz piąty jest firma Zbyszko Company, producent Energy drinka Veroni Active Energy CLASSic Power, oraz KIA Motors. Wydarzeniu patronuje Miasto Szczecin.

Zobacz również –„Coachella” – Woodstock In My Mind” – Lana Del Rey prezentuje nowy utwór!

Koma

 

fot. / źródło –  informacja prasowa

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub Nas na Facebooku.

 

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów