Ania Dąbrowska prezentuje nowy utwór „Porady na zdrady (Dreszcze)”.

24 lutego 2017 roku do kin wejdzie najnowszy film Ryszarda Zatorskiego pt. “Porady na zdrady”. Reżyser ma na swoim koncie kilka popularnych filmów, które widzowie z chęcią oglądali w czasie premiery ale równie chętnie wracają do nich po latach. Mowa o “Tylko mnie kochaj”, “Dlaczego nie” czy “Nigdy w życiu”.

Przyszła pora na kolejną komedię romantyczną idealną na miesiąc zakochanych. W obsadzie filmu “Porady na zdrady” widzowie zobaczą m.in. Magdalenę Lamparską, Annę Dereszowską, Weronikę Rosati, Mikołaja Roznerskiego, Krzysztofa Czeczota, Tomasza Karolaka.

Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, a to doskonała okazja, aby zaprezentować widzom i słuchaczom piosenkę promującą komedię. Do współpracy zaproszono Anię Dąbrowską, która zaproponowała utwór pt. “Porady na zdrady (Dreszcze)”.  Okazuje się, że utwór Ania Dąbrowska napisała już kilka lat temu ale dopiero teraz nadarzyła się okazja aby ją nagrać i zaprezentować publiczności.

Ta piosenka przeleżała w szufladzie kilka lat i nawet był plan, aby trafiła na płytę „Dla naiwnych marzycieli”. Nie udało nam się jednak wtedy znaleźć dobrego sposobu na jej aranżację. Kluczem okazał się film i propozycja napisania do niego utworu. Od razu pomyślałam o tej piosence, bo zawsze wierzyłam, że ma w sobie duży potencjał

Zobaczcie zwiastun “Porady na zdrady” ale także posłuchajcie singla Ani Dąbrowskiej, który już można odtwarzać m.in. w Spotify. Dajcie znać jak się Wam podoba!

ania dąbrowska

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów