cHdJDzqwk-s

Widzieliście już klip?

Zgodnie z zapowiedziami do sieci trafił najnowszy klip Ani Wyszkoni. Teledysk w reżyserii Pascal Pawliszewskiego powstał do singla „Oszukać los”, który zwiastuje nowy album. Póki co data premiery nie jest jeszcze znana, wiadomo jedynie, że odbędzie się w lutym 2017 roku.  Czekacie?

Przypominamy, że ostatni longplay Wyszkoni pt. „Życie jest w porządku” ukazał się w 2012. Wydawnictwo promowały single m.in. „W całość ułożysz mnie”, „Biegnij przed siebie”  i „Prywatna Madonna”.

To mój osobisty pamiętnik pierwszej połowy tego roku, kiedy w moim życiu nastąpił pewien znaczący przełom. Słowa tego utworu napisałam w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia. Unikam dosłowności, więc z piosenki bezpośrednio nie można wywnioskować czego dotyczy, ale moi fani oraz wnikliwi obserwatorzy łatwo połączą pewne fakty (…) Zawsze żyłam szybko, intensywnie, jednak to, co spotkało mnie w tym roku, spowodowało, że spojrzałam na świat z innej perspektywy i zaczęłam doceniać nieco inne wartości. Postanowiłam również zrobić więcej dla samej siebie. „Zaczynam jeszcze raz, całkiem nowa, jestem silna, zdobędę świat…” – te słowa wyrzuciłam z siebie zupełnie naturalnie, tak jak wszystkie złe wspomnienia. Pokonałam w życiu poważną przeszkodę, jestem pełna nowej energii i taka też będzie moja nowa płyta – opowiada o singlu autorka

Zobaczcie klip i dajcie znać jak się Wam podoba!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów