Czekacie na płytę?!

To aktywny czas w życiu zawodowym Ani Wyszkoni. Artystka pracuje nad nowym albumem, który ma ukazać się w lutym 2017 roku. Będzie to trzeci solowy album artystki (nie licząc „Kolęd wielkich” wydanych w 2015 roku) po „Życie jest w porządku„, którego premiera odbyła się w listopadzie 2012 roku.

Wczoraj na antenie RMF FM miała miejsce premiera radiowa nowego singla pt. „Oszukać los”, która promuje nadchodzący album. Artystka zdradziła co stanowiło inspirację do powstania kompozycji i dlaczego ma aż tak wielkie znaczenie.

Na dziś przewidziana jest internetowa premiera utworu, co wiążę się także z prezentacją teledysku. Jesteście ciekawi? My bardzo!

To mój osobisty pamiętnik pierwszej połowy tego roku, kiedy w moim życiu nastąpił pewien znaczący przełom. Słowa tego utworu napisałam w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia. Unikam dosłowności, więc z piosenki bezpośrednio nie można wywnioskować czego dotyczy, ale moi fani oraz wnikliwi obserwatorzy łatwo połączą pewne fakty (…) Zawsze żyłam szybko, intensywnie, jednak to, co spotkało mnie w tym roku, spowodowało, że spojrzałam na świat z innej perspektywy i zaczęłam doceniać nieco inne wartości. Postanowiłam również zrobić więcej dla samej siebie. „Zaczynam jeszcze raz, całkiem nowa, jestem silna, zdobędę świat…” – te słowa wyrzuciłam z siebie zupełnie naturalnie, tak jak wszystkie złe wspomnienia. Pokonałam w życiu poważną przeszkodę, jestem pełna nowej energii i taka też będzie moja nowa płyta – tłumaczy Wyszkoni

Prezentujemy okładkę singla, a także zwiastun teledysku. Słyszeliście „Oszukać los” w radio?

wyszkoni

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów