IZS2_H2Q0z8

Ania Wyszkoni prezentuje kolejny singiel. Posłuchajcie.

Już 31 marca 2017 roku, Ania Wyszkoni zaprezentuje słuchaczom i swoim fanom najnowszy album. „Jestem tu nowa” to trzeci album w solowej karierze wokalistki. Do tej pory mieliśmy okazje zapoznać się z materiałami z „Pan i Pani” oraz „Życie jest w porządku”.

Nowy album Wyszkoni powstał po jej ciężkich przejściach zdrowotnych, ale jak sama przyznaje, ta płyta nie jest smutna i nie opowiada o nieszczęściu. Zmagania z chorobą sprawiły, że wyszła z niej silniejsza i jeszcze szczęśliwsza. Album jest o nowym życiu, które dostała w prezencie.

Z okazji Dnia Kobiet, do sieci trafił najnowszy teledysk Wyszkonii do drugiego po „Oszukać los” singla pt. „Nie Chcę Cię Obchodzić”. Za reżyserię odpowiada Pascal Pawliszewski.

„Jestem tu nowa” to 13 (nie jestem przesądna) premierowych, bardzo zróżnicowanych stylistycznie piosenek o ogromnym ładunku emocjonalnym. W tekstach wyrzuciłam z siebie wszystko, co doskwierało mi przez ostatni rok, jednak muszę zaznaczyć, że nie jest to płyta o nieszczęściu. Wręcz przeciwnie, jest o sile, charakterze, o szczęściu i o miłości, która mnie przepełnia. I o nowym życiu, które dostałam w prezencie. Trudno mi jednoznacznie sklasyfikować ten album, ciężko opisać go słowami, zresztą… po co? Przecież opowiadanie o muzyce to jak tańczenie o literaturze, więc znacznie sensowniej będzie po prostu go posłuchać, do czego gorąco namawiam. Mam nadzieję, że tak jak ja, nie będziecie mogli się od niego uwolnić 

Powyżej możecie obejrzeć teledysk do „Nie Chcę Cię Obchodzić”, zaś poniżej – okładkę albumu „Jestem tu nowa”.

Ania Wyszkoni

Fot. Screen z Facebook

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów