Co wybrała w podsumowaniach?

2016 rok dobiega końca, a co za tym idzie? Wszyscy robimy podsumowania i postanowienia noworoczne. W

Z mijającego roku bez dwóch zdań może być zadowolona Agnieszka Chylińska. We wrześniu, po 7 latach od premiery  „Modern Rocking” ukazała się bowiem jej najnowsza płyta pt. „Forever Child”.

Album trafił do sprzedaży bez uprzedzenia: bez zapowiedzi i wcześniejszej promocji. Mimo to, okazało się, że Agnieszka Chylińska dokonała rzeczy niesamowitej, mianowicie już w listopadzie krążek uzyskał status platynowej płyty. Mało tego! Trasa koncertowa promująca „Forever Child” również osiągnęła ogromny sukces, a fani artystki bardzo chętnie spotykali się z nią podczas koncertów w całej Polsce.

Polecamy: AGNIESZKA CHYLIŃSKA WRACA PO 7 LATACH. NIEZAPOWIADANY „FOREVER CHILD” JUŻ W SPRZEDAŻY!

To właśnie ukazanie się albumu było dla wokalistki najważniejszym momentem 2016 roku. Trudno się dziwić! „Forever Child” pokochały stacje radiowe i publiczność, a to po 7 – letniej przerwie nie było takie oczywiste. Mimo to, udało się!

Zdecydowanie płyta w końcu wyszła po 7 latach. Przede wszystkim jestem dumna z sukcesu tej płyty. Jestem szczęśliwa, że to się tak ułożyło i, że to się tak pięknie stało. Człowiek gdzieś o tym marzył, a już mam to za sobą. To ważny rok dla mnie pod tym względem. Też koncerty dla ludzi, dużo wzruszeń. Intensywnie było pod tym względem, szczególnie wrzesień – premiera. Bardzo dla mnie mocne – mówiła Agnieszka dla tvn.pl

Mieliście okazję być na koncercie Agnieszki promującym „Forever Child”? Jeśli nie, zachęcamy Was! Chylińska na żywo to niezwykłe przeżycie!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów