vo_zQ7irIHk

Chylińska wróci na listy przebojów?!

Agnieszka Chylińska zaprezentowała swój drugi studyjny album pt. „Forever Child” we wrześniu ubiegłego roku. Zrobiła to bez zapowiedzi, wcześniejszych przecieków i jak się okazało – było warto. Słuchacze pragnęli nowych propozycji muzycznych i ostatecznie dostali coś czego sami się nie spodziewali.

„Forever Child” zebrało dobre opinie w środowisku muzycznym ale to przede wszystkim zachwyt publiczności i chęć spotykania się na koncertach było dla Chylińskiej najważniejsze. Pierwsze koncerty w całej Polsce sprzedawały się niezwykle szybko, ale trudno się dziwić, wokalistka na scenie daje niezłego czadu!

Dziś w sieci pojawiło się oficjalne potwierdzenie kolejnego kroku związanego z promocją płyty. Chylińska wybrała kolejny, po „Królowej Łez” singiel i została nim piosenka pt. „KCACNL”, czyli „Kocham Cię ale Cię Nie Lubię”. Czy ma szansę ponowić sukces pierwszej piosenki, która w serwisie YouTube została otworzona blisko 39 mln razy? Trzymamy kciuki!

Zobacz również: AGNIESZKA CHYLIŃSKA PRZEDSTAWIA KLIP DO SINGLA “KRÓLOWA ŁEZ”. W TAKIEJ ODSŁONIE JEJ NIE WIDZIELIŚMY

Przypominamy, że obecnie Agnieszka Chylińska daje koncerty w ramach drugiej trasy koncertowej promującej krążek „Forever Child”. Ku radości Polaków mieszkających za granicą, wokalistka pojawiła się m.in. w Londynie czy w Dublinie.

fot. informacja prasowa

Bądź na bieżąco z kulturą – polub nas na Facebooku!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów