Katy Perry ujawnia kolejną piosenkę!

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na nową płytę Katy Perry, więc każdy mały smaczek związany z nowym materiałem niezwykle nas cieszy!

Na początku lutego do sieci trafił (pierwszy) teledysk do pierwszego singla z nadchodzącego albumu. „Chained to the rhythm” natychmiast zawładnął sercami słuchaczy, którzy na YouTube odtworzyli go blisko 100 mln razy. Na tym nie skończyły się niespodzianki. Katy Perry przygotowała kolejny, tym razem już oficjalny klip do singla, zapraszając widzów do dziwnej, wymyślonej krainy – Oblivi.

Po miesiącu przyszła pora na kolejną piosenkę. Tym razem jest to krótki fragment utworu pt. „Bon Appetit”, który Katy wrzuciła na story na swoim Instagramie. Wpada w ucho? Pojawiło się dużo komentarzy, że piosenka brzmi dużo lepiej niżeli znana już „Chained to the rhythm”. Przyznajemy, że ciężko ocenić po tak krótkim fragmencie ale jedno jest pewne, artystka wie jak podkręcać oczekiwanie! Nie możemy się doczekać!

Przypominamy, że ostatni studyjny album Katy Perry pt. „Prism” ukazał się w 2013 roku. Album promowało 5 singli: „Road”, „Unconditionall”, „Dark Horse”, „Birthday” oraz „This Is How We Do” z czego wszystkie osiągnęły ogromny sukces komercyjny i były grane w stacjach radiowych na całym świecie.

 

Katy has posted a „Bon Appétit” snippet on Instagram! Take a listen: pic.twitter.com/Al0mDcLDkn

— Katy Perry Lately! (@katyperrylately) 17 marca 2017

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów