Ed Sheeran gwiazdą Glastonbury!

Nic tak nie cieszy fanów festiwali jak coroczna muzyczna impreza Glastonbury. W tym roku, wszyscy miłośnicy tego typu wydarzeń będą mieli okazję pojawić się w angielskim hrabstwie Somerset już w dniach 21 – 25 lipca 2017 roku. 

Do tej pory znaliśmy dwóch headlinerów, którzy zagrają na tegorocznym Glastonbury. Są to: amerykański zespół rockowy Foo Fighters oraz brytyjska grupa rockowa Radiohead

Na tym jednak nie koniec. Organizatorzy festiwalu ogłosili ostatniego headlinera i jest nim Ed Sheeran. Trudno sobie wyobrazić artystę, który jest obecnie bardziej popularny niż Brytyjczyk. Jego płyta „Divide” pobija rekordy sprzedaży, a single zamieszczone na YouTube są odtwarzane miliony razy. Takiego sukcesu krążka nie spodziewał się nawet Ed.

Polecamy: ED SHEERAN ZAPREZENTOWAŁ DWA NOWE UTWORY. POSŁUCHAJCIE!

Sheeran zamknie swoim występem tegoroczny festiwal, a więc pojawi się na scenie 25 lipca. Jesteśmy pewni, że zaprezentuje nie tylko single z najnowszego albumu, ale również nie zabraknie uwielbianych przez publiczność utworów z poprzednich płyt.

Przypominamy, że obecnie trwa trasa koncertowa promujca „Divide”. Ed Sheeran pojawi się m.in. w Niemczech, Danii, Szwecji, Holandii i Hiszpanii.

 

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów