K0ibBPhiaG0

Ed Sheeran opublikował nowy teledysk. Fajny?

Muzyczny powrót Ed’a Sheeran’a był wyczekiwany przez fanów na całym świecie. Nic dziwnego, że pierwsze dwa single wzbudziły tak wielki zachwyt, a co za tym idzie – komercyjny sukces. Piosenka pt. “Castle On The Hill” jako pierwsza zwiastuje album “÷” i kilkanaście dni po premierze, lyric video zostało wyświetlone blisko 60 milionów razy.

Polecamy: TRACKLISTA NOWEGO ALBUMU ED’A SHEERAN’A W SIECI. CZEKACIE NA PREMIERĘ KRĄŻKA?!

Witajcie w 2017 roku! Pracowałem ciężko nad nowym materiałem i mam nadzieję, że jesteście nimi tak samo podekscytowani jak ja. Chciałem pokazać dwie różne strony mojej twórczości, które tak samo mnie ekscytują. Od początku wiedziałem, że muszę zaprezentować dwa utwory w tym samym momencie. Cieszę się, że wróciłem – pisał Ed po swoim powrocie

Zgodnie z zapowiedziami, dziś do sieci trafił teledysk do singla “Castle On The Hill”. Zdjęcia wykonano w rodzinnym miasteczku wokalisty Framlingham w hrabstwie Suffolk. Za reżyserię odpowiada George Belfield.

Ciekawostką jest fakt, iż wszystkie osoby, które widzimy w teledysku to faktycznie znajomi Ed’a z czasów szkoły średniej. Musimy przyznać, że to rewelacyjny pomysł, który idealnie dopełnia warstwę tekstową piosenki.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów