Lana Del Rey od kilku tygodni podrzuca swoim fanom smaczki związane z nowym krążkiem. Już teraz wiadomo, że album będzie nosił nazwę „Lust For Life”, a pierwszym singlem, który go promuje jest piosenka pt. „Love”. Jej premiera miała miejsce w ubiegłym miesiącu. Do tej pory, w serwisie YouTube obejrzano teledysk ponad 41 mln razy. 

Polecamy: NOWY TELEDYSK LANY DEL REY JUŻ W SIECI. ZOBACZCIE „LOVE”!

Póki co znany jest tylko tytuł nadchodzącego krążka, a data jego premiery nadal pozostaje tajemnicą. Wraz z opublikowanym w sieci video, pojawiła się jedynie informacja, że album ujrzy światło dzienne „wkrótce”, a wiadomo, że taki komunikat denerwuje fanów najbardziej. Pozostaje czekać! 

Wiesz, artysta naprawdę potrzebuje dużo przestrzeni, kiedy stara się wykreować coś specjalnego. To takie miejsce do pielęgnowania własnego świata z dala od tego prawdziwego, który otacza każdego twórcę. Całe szczęście, ja żyję w środku litery H znaku Hollywood – mówi Lana Del Rey

Przypominamy, że Lana Del Rey na swoim koncie ma 4 albumy: „Lana Del Rey”, „Born to Die”, „Ultraviolence” oraz „Honeymoon” z 2015 roku.

Czekacie na nowym album? My nie możemy się doczekać!

 

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów