BNnNwje512U

 

To nie pierwsza taka informacja w ostatnim czasie. Całkiem niedawno pisaliśmy o muzycznych niespodziankach od artystów przygotowywanych w związku z Bożym Narodzeniem tj. piosenki od Margaret i Matta Dusk, Tom Odell czy Juli i Sound’n’Grace. Takich piosenek nigdy dość, dlatego kolejni artyści decydują się na takie projekty. Już teraz możecie posłuchać propozycji kilku gwiazd, które wsparły wspaniałą inicjatywę chóru TGD.

TGD, czyli Trzecia Godzina Dnia zaprosiła do współpracy rodzime gwiazdy, aby razem podarować ludziom muzyczny prezent pod choinkę. Chór wspólnie z Natalią Kukulską, Kubą Badachem, Natalią Niemen, MarikąPiotrem Cugowskim i Mietkiem Szcześniakiem. Razem wyruszą w świąteczną trasę koncertową „Betlejem w Polsce”, podczas której zagrają koncerty w 12 polskich miastach.

Dochód ze sprzedaży biletów na świąteczne koncerty zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych „Głodnych Nakarmić”.

Już teraz możecie obejrzeć teledysk promujący trasę do piosenki pt. „Pierwsza Gwiazda”. W klipie pojawiają się wszyscy zaangażowani w ten niezwykły projekt.

Oto lista miast i miejsc koncertów obejmujących „Betlejem w Polsce”:

29.12 – Katowice, Spodek

04.01 – Kalisz, Arena Kalisz

06.01 – Poznań, Arena Poznań

07.01 – Gdynia, Arena Gdynia

12.01 – Łódź, Atlas Arena

13.01 – Szczecin, Azoty Arena

15.01 – Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

20.01 – Kielce, Hala Legionów

21.01 – Warszawa, Torwar

22.01 – Lublin, Hala Globus

27.01 – Kraków, Tauron Arena

29.01 – Wrocław, Hala Stulecia

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów