XatXy6ZhKZw

Zespół Maroon 5 z charyzmatycznym wokalistą Adamem Levinem opublikował nowy klip do niedawno zaprezentowanego utworu Cold.

Muzycy amerykańskiej grupy tym raz zaprosili do współpracy rapera Future, który nie tylko udzielił swojego głosu w utworze, ale również zagrał w teledysku. To już drugi singiel wydany przez w ciągu kilku miesięcy

Polecamy: NOWY UTWÓR LINKIN PARK – OGROMNE ROZCZAROWANIE?

Cold jest utrzymany w umiarkowanym tempie dzięki temu nadaje się zarówno do posłuchania w domowym zaciszu jak i na imprezę.  W zwrotce został wyeksponowany charakterystyczny wokal Adama oraz rytmiczny, wybijający rytm bas. Miejscami można również usłyszeć delikatne brzmiącą gitarę. Refren jest wyraźnie wzbogacony pianinem, silnie przemodulowaną gitarą, a rytmiki nadają różnorakie instrumenty perkusyjne. Cała kompozycja relaksuje słuchacza dzięki niezwykłej intymności i przestrzeni. Widać, że mamy całkowicie skupić się na wpadającej w ucho melodii i pulsującym basie.

Opublikowany klip dobrze pasuje do klimatu piosenki. Wideo przedstawia wokalistę, któremu na imprezie do drinka został dodany narkotyk, potocznie zwany kwasem. Zaczyna to wywoływać u niego coraz to silniejsze halucynacje, od falującego lustra, przez demoniczne striptizerki, po gościnnie występującego rapera zmieniającego się w pluszowego misia, palącego prawdopodobnie marihuanę. Bohater klipu bezpiecznie wraca do domu i opowiada żonie czego doświadczył.

Tego dnia nowy teledysk zaprezentowała również grupa Linkin Park. Obie piosenki są utrzymane w podobnej stylistyce, jednak od grupy od zespołu grającego nu metal oczekiwaliśmy kompletnie innej produkcji. Dzisiejszą rywalizację pomiędzy debiutującymi singlami według mnie, wygrywa Adam Levine z ekipą pomimo, że mojemu gustowi muzycznym zdecydowanie bliżej do Linkin Park.

Zobacz również: NOWY TRAILER FILMU ZE SCARLETT JOHANSSON – ZOBACZ!

  fot. Informacja prasowa

Bądź na bieżąco z przeKulturą – polub nas na facebook’u!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów