lp00DMy3aVw

Amerykańska grupa rockowa wreszcie udostępniła nowe nagranie po wielu zapowiedziach i krótkich filmikach ze studia nagraniowego.

Popularna grupa Linkin Park wykonująca muzykę określaną jako nu-metal wydała nowy numer. Wszyscy fani oczekiwali szokującej nowości, jednak chyba nie tego się spodziewali

Teledysk do utwory Heavy został opublikowany 16 lutego 2017 roku.

Polecamy: JUSTYNA STECZKOWSKA WYDAJE NOWY ALBUM. POZNAJCIE SZCZEGÓŁY!

Tak jak przy ostatnio wydanym albumie, tak i teraz to muzycy grupy sprawowali pieczę nad produkcją piosenki. Do współpracy została zaproszona Emily Wright, która miała istotny wpływ na kompozycje takich wykonawców jak Flo Rida, czy Katy Perry. Wokalnymi umiejętnościami wspomogła zespół Kiiara. Jak to wyszło w praktyce?

Heavy okazało się wielkim rozczarowaniem!

Wszyscy fani zespołu z niecierpliwości oczekiwali nowego nagrania, utrzymanego w konwencji poprzednich kompozycji, takich jak Final Masquerade czy In the End. Zamiast ostrych gitar i krzykliwego wokalu typowego dla tego zespołu otrzymaliśmy delikatną popową piosenkę, której stylistycznie bliżej do Adele niż Linkin Park. Rodzi się zatem pytanie – jak będzie brzmieć najnowsza płyta zatytułowana „One More Light„, która ukaże się 19 maja 2017 roku?

Amerykańska formacja rockowa ma w swoim dorobku ponad 50 milionów sprzedanych płyt oraz wiele nagród. Zespół był m.in laureatem nagrody MTV Europe Music Awards jako Najlepszy Wykonawca Koncertowy w 2010 roku.

 Zobacz również: „Z MIŁOŚCI DO SMAKU” – NOWA INSPIRUJĄCA KSIĄŻKA KUCHARSKO-LIFESTYLOWA

fot. Informacja Prasowa

 

Bądź na bieżąco z przeKulturą – polub nas na facebook’u!

 

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów