Legendarny zespół Metallica wystąpi w Krakowie w przyszłym roku.  Prawie wszystkie bilety zostały wyprzedane w parę minut po ogłoszeniu sprzedaży!

Jeden z najpopularniejszych zespół na świecie – Metallica ogłosili trasę koncertową promującą album „Hardwired…To Self-Destruct”. Trasa obejmie również Polskę i grupa wystąpi w Krakowie na Tauron Arena 28 kwietnia 2018 roku.

Polecamy: Kontrowersyjny teledysk grupy OTEP – czegoś takiego jeszcze nie było!

Koncert ogłoszono dopiero na wiosnę przyszłego roku, ale już w parę minut po oficjalnym otwarciu sprzedaży, większość wejściówek zostało wyprzedanych…chociaż do tanich nie należały. Ostatnio prywatnie wypowiadałem się o dosyć wysokiej cenie za festiwal Ino-Rock na którym główną gwiazdą ma być Pain of Salvation. Jednak koszt wejściówki wysokości 160 zł ma się nijak do cen na koncert Metallici, które dochodzą nawet do 10 tysięcy złotych!

Możliwość rezerwacji i zakupu ciągle się zmienia. Czasami pokazuje się informacja o dostępności biletów, jednak po paru minutach okazuje się, ze ktoś nas już wyprzedził i musimy czekać. Jeśli jesteście zainteresowani koncertem, to spieszcie się zakupem!

Informacje o koncercie:

Miejsce: Kraków – Tauron Arena

Dzień: 28.04.2018 sobota, 17:30

Ceny biletów:

236 zł

399-440 zł

Pakiet VIP: 899 – 10,369 zł

Bilety dostępne na livenation.pl – KLIKNIJ TUTAJ!

Zobacz również: Chylińska wybrała kolejny singiel. Spodziewaliście się tego utworu?!

 Posłuchaj utworu z najnowszego albumu Metallici!

fot. informacja prasowa

Bądź na bieżąco z kulturą – polub nas na Facebooku!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów