2GPDaieDyq0

Do zespołów, które zagrają na tegorocznym festiwalu Woodstock dołączyły Wilki i The Bloody Beetroots.

23 edycja Przystanku Woodstock odbędzie się 3-5 sierpnia 2017 roku. Wśród pierwszych ogłoszonych zespołów znalazły się m.in Amon Amarth, Kyle Gass Band, The Exploited, Trivium, Orange Goblin, czy Nothing But Thieves. Do tej ekipy dołączyła kultowa polska formacja Wilki oraz The Bloody Beetroots.

Polecamy: Poznaliśmy pierwszych wykonawców – Jarocin 2017

Festiwal Woodstoock odbywa się co roku nad Odrą. Jest organizowany przez charyzmatycznego Jurka Owsiaka i organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas koncertów odbywają się również liczne spotkania z osobami ze świata kultury, aktorami czy nawet duchownymi.

Wilki z charakterystycznym Robertem Gawlińskim na czele są znani przede wszystkim z piosenki Baśka, za którą zespół otrzymał nagrodę główną podczas festiwalu w Opolu w 2002 roku. Piosenka stała się hitem na lata, i do dziś jest rozpoznawana przez ludzi nie tylko słuchających rocka. „Baśka miała fajny biust, a Zośka coś, co lubię” stało się kultowym tekstem polskiej sceny muzycznej.

The Bloody Beetroots jest elektronicznym projektem tajemniczego DJ’a o pseudonimie Sir Bob Cornelius Rifo. W swojej muzyce łączy wiele stylów muzycznych, takich jak dubstep, electro house czy punk rock. Taka mieszanka może fantastycznie pasować do typu festiwalu jakim jest Woodstock.

Zobacz również: Nowy utwór Linkin Park – ogromne rozczarowanie?


  fot. Informacja Prasowa

Bądź na bieżąco z kulturą – polub nas na facebook’u!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów