Nick Sinckler zaprezentuje swój autorski, nowy singiel „Życie”.

Piosenkarz rozpoczyna swój nowy wielki projekt, czyli tworzy pierszą Polską płytę. W przygotowaniu jest już 10 polskich utworów na 10 lat pobytu, życia Nicka w Polsce. Jest to swego rodzaju podsumowanie i podziękowanie dla Polaków, którzy dali Nickowi tak wiele dobrych i pozytywnych emocji.

Artystę czeka ogromne wyzwanie ale i płynąca z niego wielka satysfakcja. W projekt zaangażowani są jedni z lepszych muzyków w Polsce. Na płycie gościnnie wystąpią również artyści, z którymi Nick przez ostatnie 10 lat miał zaszczyt pracować i tworzyć również tę polską muzykę.

Polecamy„Stay Together” nowym singlem Noah Cyrus. Zobaczcie teledysk!

Sam utwór „Życie” to preludium do płyty, która właśnie powstaje. Tekst napisany m.in. przez Nicka to opowieść o samym życiu, o jego szybkim przemijaniu, o marzeniach, ciągle zmieniającej się perspektywie i szukaniu pozytywnych emocji nawet w ciężkich momentach. Charakterystyczna oprawa muzyczna to dzieło kooperacji z Arcoxem, który stworzył muzykę nadając utworowi niepowtarzalny klimat.

„Życie” bardzo szeroko otwiera historię całej płyty, gdzie znajdą się utwory z autorskimi tekstami Nicka chcącego przekazać swój amerykański charakter w polskim wydaniu.

Zobacz również – Premiera nowego singla Natalii Przybysz. Jak brzmi „Światło nocne”? Sprawdźcie!

Nick Sinckler

Zdj. Joanna Czarnota.

Bądź na bieżąco z muzyką – Polub Nas na Facebooku.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów