SzuysB1Qv8w

W najbliższy wtorek Z okazji 11 kwietnia w salonie Empik Junior w Warszawie o godz. 17.00, odbędzie się magiczne spotkanie.

Film nagrodzony Oscarem,  ze świata magii J.K. Rowling „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” debiutuje na Blu-ray i DVD.  Podczas spotkania pojawią się gwiazdy dubbingu filmu – Anna Dereszowska i Marieta Żukowska – oraz twórcy polskiej edycji książkowej scenariusza. Organizatorzy przewidzieli również specjalne nagrody dla przybyłych gości.

Polecamy –  Weekend z przeKulturą.pl – czyli na co do kina!

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” przenosi widzów do nieznanej dotąd ery świata czarodziejów J. K. Rowling, sprzed czasów Harry’ego Pottera™. Inspiracją dla scenariusza stał się opisany w powieściach o młodym czarodzieju podręcznik autorstwa Newta Scamandera, z którego uczniowie korzystali w Hogwarcie, zgłębiając tajniki opieki nad magicznymi stworzeniami. W głównej roli magizoologa Newta Scamandera – zdobywca Oscara® (Teoria wszystkiego, Dziewczyna z portretu) Eddie Redmayne. Reżyserii podjął się David Yates, odpowiedzialny za sukces 4 ostatnich części filmowej sagi Harry Potter.

Polecamy – RECENZJA: „DALIDA” czyli jedno, silne pragnienie miłości…

Wydarzenie z okazji premiery filmu na 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD
to niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów „Fantastycznych zwierząt” do rozmowy z gwiazdami dubbingu Anną Dereszowską i Marietą Żukowską, zrobienia sobie zdjęcia z ulubionym bohaterem na tle magicznej fotościanki oraz zdobycia unikalnych filmowych gadżetów w jednym z licznych konkursów, m.in. szalika Newta! To także możliwość spotkania z cosplayerami ze świata magii J.K. Rowling oraz zaprezentowania własnego stroju z epoki Newta Scamandera.

Zobacz również – RECENZJA: „Azyl”, czyli historia o którą świat musiał się upomnieć!

WarszawaJunior_20170411_Fantastyczne_Zwierzeta_FB(1)

fot. / źródło – informacja prasowa.

Bądź na bieżąco z informacjami o filmach – polub Nas na Facebooku.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów