Dobry wybór?!

Który chcielibyście usłyszeć w radio?

Rewelacyjna wiadomość dla fanów Adele na całym świecie. Po rewelacyjnym przyjęciu trzech singli promujących album „25”, mianowicie „Hello”, „When We Were Young” oraz „Send My Love (To Your New Lover”) przyszła pora na kolejną piosenkę. Amerykańskie portale plotkarskie i Twitter huczą od plotek dotyczących czwartego singla. Według donosów kolejnym z nich ma być utwór pt. „Water Under The Bridge”, który na ten moment już został rozesłany do stacji radiowych.

Polecamy: Kolejny sukces Adele. „Send My Love (To Your New Lover)” ma blisko 300 mln wyświetleń!

Póki co, ze strony Adele jak i jej managementu nie pojawiły się żadne komentarze. Nikt do tej pory nie potwierdził informacji o nowym singlu ale także nie zdementował tychże doniesień. Głos w sprawie zabrał profil „Adele Now” na Twitterze, który blisko współpracuje z artystką. Według nich, donosy o „Water Under the Bridge” są prawdziwe i to właśnie ten utwór będzie czwartym singlem z „25”. Pozostaje czekać, aż wokalistka zabierze głos w tej sprawie podczas nadchodzących koncertów w Stanach Zjednoczonych.

Ciekawostką jest fakt iż na forach internetowych poświęconych Adele (a jest ich naprawdę sporo) piosenka „Water Under The Brigde” była drugą piosenką po „All I Ask” typowaną jako kolejny singiel.

Myślicie, że „Water Under The Bridge” to dobry wybór? Posłuchajcie występu live.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów