YQHsXMglC9A

Szybko zleciało?!

Pamiętacie ten moment? Dokładnie rok temu 22 października 2015 roku, serca fanów Adele na całym świecie stanęły. Właśnie wtedy, po 4 latach milczenia Brytyjka zaprezentowała swój pierwszy singiel zwiastujący trzeci longplay.

„Hello” natychmiast trafił do milionów słuchaczy i co więcej, zostało w ich sercach  do dziś. To jeden z większych fenomenów jakie można było obserwować w ostatnich latach. Piosenka zdominowała listy przebojów, goszcząc tam przez długie tygodnie (aż do dziś), a internauci oszaleli na jego punkcie, chętnie udostępniając klip, robiąc memy. Wtedy jeszcze sama Adele nie wiedziała, że „Hello” osiągnie tak gigantyczny sukces, a zdanie „Hello, It’s Me” już nigdy nie będzie kojarzone z niczym innych, a tylko z nią.

To, co się stało z „21”, to był fenomen. I naprawdę nie mam ambicji, by kiedykolwiek jeszcze go powtórzyć. Bez względu na to, jak poradzi sobie nowy album, każdy następny, jaki kiedykolwiek jeszcze nagram, zawsze będzie zajmował pozycję po „21” – mówiła w ubiegłym roku (październik 2015)

Aż trudno nam uwierzyć, że od premiery „Hello” minął już rok. Niektórzy mają już dość tego utworu, ale my nadal uwielbiamy go słuchać. Jeśli macie ochotę, zobaczcie klip i przeżyjcie to jeszcze raz!

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów