Jesteście fanami?

Już 18 listopada 2016 roku do sprzedaży trafi nowy album zespołu Sorry Boys. Krążek zatytułowany „Roma” to trzeci studyjny longplay grupy. Produkcją muzyczną zajął się Marek Dziedzic, który odpowiada również za poprzednią płytę, zaś mixy i mastering został zrealizowany Marcin Gajko. Fotografię ukazaną na okładce „Romy” wykonała Sonia Szóstak, natomiast za projekt okładki  odpowiada Mariusz Mrotek.

Do tej pory fani głosu wokalistki Beli Komoszyńskiej i jej kolegów z zespołu mogli słuchać płyt „Hard Working Classes „ z 2010 roku oraz „Vulcano” z 2013 roku. Obydwa albumy promowało pięć singli: „Chance”, „Give Me Back My Money”, „The Sun”, „Phoenix”, „Evolution (St Teresa)”.

„Roma” przywołuje Rzym – miejsce, do którego prowadzą wszystkie drogi. Metaforyczna Roma tropiona na ścieżkach płyty Sorry Boys stanowi upragnione miejsce pełne szczęścia, miłości, spełnienia odkrywane przez każdego w indywidualnym momencie. Tytułowa Roma nawiązuje nie tylko do wiecznego miasta, ale również do mitologii romantycznej, romansu jako gatunku literackiego i romskiego etosu, wędrownego stylu życia z muzyką, które jest tak bliskie artystom” – czytamy w zapowiedzi prasowej

Jesteście fanami zespołu? Czekacie na krążek?

sorry-boys

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów