kyZM5IxZ_SU

Sorry Boys pozytywnie zaskakują!

Ostatnia płyta Sorry Boys pt. „Roma” ukazała się w listopadzie 2016 roku i ku uciesze fanów, jej promocja odbywa się nie tylko poprzez single ale koncerty po całej Polsce. Zespół spotkał się już m.in. z publicznością z Torunia, Tychów, Gniezna, Szczecina czy Koszalina.

Polecamy: SORRY BOYS PREZENTUJĄ TELEDYSK DO SINGLA PT. „WRACAM”. PREMIERA PŁYTY JUŻ W LISTOPADZIE!

Do tej pory zespół zaprezentował słuchaczom jeden singiel pt. „Wracam”, który idealnie sprawdził się jako ten, który rozpoczął całe zainteresowanie „Romą” i który skradł serca publiczności. Do utworu powstał także popularny teledysk autorstwa Iwony Bieleckiej.

Po 5 miesiącach od ukazania się klipu do „Wracam”, przyszła pora na drugi singiel z płyty. Tym razem grupa z Belą Komoszyńską na czele wybrała piosenkę pt. „Zwyczajne cuda”. Zagorzali fani znali ten utwór wcześniej, dlatego tym bardziej ucieszyli się, że będzie on promował album i będą mogli słuchać go w radio.

Najmilsi, „Zwyczajne Cuda” powstały gwałtownie jak wiosenna burza, późnym wieczorem, prawie nocą, a są jedną z najjaśniejszych naszych piosenek!
Powstały z niepohamowanej nadziei, która przeziera przez najgłębsze człowiecze warstwy, nieoczekiwana i gwałtowna. Z takiej nadziei mogą zdarzać się cuda. Niech służą Wam jak najlepiej, niech zdarzają się jak najczęściej!

Jak się Wam podoba ta propozycja Sorry Boys? My uwielbiamy ten utwór! 

 

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów