Restauracja Sawa, która mieści się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 5 to miejsce chętnie odwiedzane przez gwiazdy i polityków.

Do Sawy chętnie zaglądają, m.in. Ola Ciupa, Iwona Węgrowska, Adam Kraśko, czyli najsłynniejszy polskie rolnik, a także Edyta Herbuś i wiele innych znanych osób. Warto dodać, że w lokalu mile widziane są zwierzęta. Na pupili klientów czeka złota miska, z której mogą napić się wody.

Właściciel restauracji, Mikołaj Jaroszyński zdradził nam, co najczęściej zamawiają gwiazdy. Największym powodzeniem cieszą się ośmiorniczki oraz inne owoce morza, chociaż menu Sawy jest bardzo zróżnicowane i z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Ponadto Sawa bierze udział w Restaurant Week. O tym wydarzeniu więcej opowiedziała nam organizatorka, Monika Zwolińska. W dniach 21 – 30 października miłośnicy dobrego jedzenia będą mieli okazję w bardzo korzystnych cenach spróbować specjałów najlepszych warszawskich restauracji. Za jedyne 39 złotych będzie można skosztować przygotowanego specjalnie na Restaurant Week trzydaniowego doświadczenia restauracyjnego.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów