Film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. Autor: Samuel Goldwyn

Dokładnie takiego zjawiska oczekujemy od filmu, nic dziwnego przecież wizyta w kinie to często poszukiwanie doznań, których nie znajdziemy w codziennym życiu. Te emocje mają nam jednak towarzyszyć od pierwszej do ostatniej minuty seansu, bo właśnie za to kochamy kino! Zobaczmy czy w najbliższy weekend możemy spodziewać się właśnie takich przeżyć!

„Jutro będziemy szczęśliwi”

Wszystko wskazuje, że to film, który zaspokoi wszystkich tych, którzy kochają współdzielić emocji wspólnie z bohaterami na ekranie, gdyż jak zapewniają twórcy, film ten potrafi zarówno wzruszać jak i bawić swoich odbiorców.

Beztroski Samuel uwielbia swoje hedonistyczne podejście do życia, niestety los spłata mu niespodziewanie figla w postaci małej córeczki będącej owocem jednej z wakacyjnych przygód. Nieporadny ojciec wkrótce odkryje, że dziecko może okazać się spełnieniem jego marzeń o szczęściu, które po kilku latach może niespodziewanie się zakończyć…

Czy gwiazda hitu „Nietykalni” Omar Sy, odnajdzie się w roli kochającego ojca?

Przekonamy się już 19 maja.

Gatunek: Komedia, Dramat

Dystrybutor: Monolith Films

 

The Circle –Krąg”

Emma Watson, po Disnejowskiej superprodukcji „Piękna i Bestia”, skutecznie stara się zerwać z wizerunkiem Hermoiny Granger z „Harrego Pottera”, tym razem w doborowym towarzystwie Toma Hanksa, i wszystko wskazuje na to że ma ku temu spore szanse. Bo „The Circle- Krąg”, to trzymający w napięciu thriller, który jeszcze przed premierą zdobył szereg pozytywnych recenzji.

Młoda dziewczyna zdobywa prace marzeń, w ogromnej korporacji, która zapewnia swoim pracownikom wszystko niezbędne do szczęścia i egzystencji, począwszy od zakwaterowania, wyżywienia, po szereg „benefitów”, o których marzą młodzi ludzie.

Zafascynowana dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, w jaki świat dobrowolnie wkracza. .Cena jaką Mae będzie musiał zapłacić okaże się przerażająca, zaś wpływy organizacji mogą okazać się znacznie szersze niż mogłoby się wydawać.

Czy „The Circle – Krąg” spowoduje masowe usuwanie kąt na Facebooku? Przekonamy się po piątkowej premierze.

Gatunek: Thriller

Dystrybucja: Kino Świat

„Song to song”

Hollywoodzki romans z gwiazdorską obsadą. Dwoje szaleńczo zakochanych marzycieli łączy wspólna pasja zaistnienia w światowym show-biznesie, choć drzwi do kariery wydają się otwarte, na drodze do spełniania staje muzyczny magnat – Cook muzyczne guru, którego intencje wcale nie są jasne oraz nowa muza która skutecznie namiesza w życiu zakochanych.

Na dużym ekranie zobaczymy zdobywczynie Oscara Natalie Portman oraz Ryana Goslinga, który po sukcesie „LA LA LAND” wyraźnie polubił marzycielskie postacie z muzycznym tłem.

Gatunek: Dramat, Romans

Dystrybucja: Forum Film Poland Sp. z o.o.

Song to Song” już w ten weekend na ekranach w całej Polsce.

 

Dramaty, Komedie, Romanse i Thrillery, czy po tych gatunkach możemy spodziewać się trzęsienia ziemi, które tak kochamy podczas kinowego seansu? Przekonamy się już w tym tygodniu.

Tymczasem przeKultura.pl zaprasza was do ulubionych kin!

 

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów