bLfNPcas__M

Nosowska i Miuosh razem w utworze!

Już 16 marca 2017 roku do sprzedaży trafi najnowsza płyta Miuosh’a pt. “POP”. Krążek będzie niecodzienną okazją aby oprócz wokalisty usłyszeć wyjątkowych gości tj. Tomasz Organek, Piotr Rogucki oraz zespół Bajm. Warstwę muzyczną wraz z Miuosh’em i muzykami z FDG. Orkiestry, przygotowali: Michał Fox Król, Smolik, Myslovitz, Maciej Sawoch i Fleczer.

Ostatnie dwa lata były dla mnie czasem niezwykłych artystycznych kolaboracji. Niejednokrotnie zdarzało mi się współpracować z muzykami, którzy pochodzą z zupełnie innych światów… Wszystkie te spotkania miały wpływ na powstanie płyty, o której z pewnością nie można powiedzieć, że jest standardowym albumem rapowym. To wydawnictwo bardzo eklektyczne, na którym razem z zaproszonymi gośćmi bawimy się konwencją i eksperymentujemy z różnymi dźwiękami. Dzięki tym spotkaniom praca nad płytą ‘POP.’ była jednym z najciekawszych doświadczeń na moim koncie – mówi Miuosh

Pierwszym teledyskiem, który promuje nadchodzące wydawnictwo jest singiel pt. “Tramwaje i Gwiazdy”, w którym gościnnie pojawia się Katarzyna Nosowska. Wokalistka śpiewa w tym utworze refren, który na potrzeby tego kawałka napisała. Za muzykę odpowiada Maciej Sawoch.

Powyżej możecie obejrzeć teledysk “Tramwaje i Gwiazdy”.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów