LFB2PI_cW4w

Widzieliście już? Warto!

Dziś na rano na fanpage’u grupy HEY pojawiła się smutna wiadomość dla wszystkich fanów i tych, którzy w najbliższy weekend wybierali się na koncerty. Z powodu choroby Kasi Nosowskiej, wszystkie weekendowe wystąpienia zostały przeniesione na styczeń. Na Facebooku pojawił się krótki list od wokalistki, w którym przeprasza za odwołanie koncertów z jednoczesną prośbą o spotkanie w przyszłym miesiącu.

Koncerty odbędą się w nowych terminach, mianowicie: 5 stycznia w Krakowie, 6 stycznia w Katowicach i 7 stycznia w łódzkiej Wytwórni.

W ramach pocieszenia, zespół zaprezentował dziś najnowszy teledysk promujący album „Błysk”. Kosmiczny teledysk do tytułowego „Błysku” został zrealizowany przez Dariusza Rzontkowskiego z HUTY 19 im. Joachima Fersengelda, który odpowiada za scenariusz oraz reżyserię.

W teledysku pojawia się Katarzyna Nosowska oraz gość specjalny – Marcin Dorociński. Przypominamy, że aktor wystąpił już w poprzednim teledysku HEY’a do utworu „2015”, gdzie pojawił się u boku Agaty Kuleszy.

Niespodzianka ??? Na pocieszenie, w wolny od koncertów weekend, mamy dla Was coś specjalnego – nowy teledysk i towarzyszącą mu grę. Oglądajcie. Grajcie. Ratujcie Ziemię. Gościnnie wystąpił Marcin Dorociński.
Obraz powstał we współpracy ze scenarzystą i reżyserem – Dariuszem Rzontkowskim z HUTY 19 im. Joachima Fersengelda. Produkcja: Vitelloni Films
Postprodukcja: Studio Produkcyjne Orka
Interaktywna część teledysku powstała w Hucie 19 im. Joachima Fersengelda.

Jak się Wam podoba „Błysk”? Musimy przyznać, że jesteśmy pozytywnie zaskoczeni!

kasia-nosowska nosowska-2

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów