D3jcPM9-HFQ

Niespodzianka od zespołu HEY i Dawida Podsiadło!

Od ukazania się ostatniego longplay’a grupy HEY pt. “Błysk” minął prawie rok. Album ukazał się w kwietniu poprzedniego roku i są promowane przez trzy single: “Prędko, Prędzej”, “Historie” oraz “2015”. Zespół nie przestaje także koncertować, co jest nie lada gratką dla wszystkich fanów, którzy mają możliwość posłuchania materiału z płyty oraz starszych utworów na żywo, również poza granicami Polski.

Polecamy: KOSMICZNY TELEDYSK GRUPY HEY. ZOBACZCIE KLIP DO UTWORU “BŁYSK”

W ramach niespodzianki, HEY przygotował dla słuchaczy wspaniały muzyczny prezent. Z okazji Dnia Kobiet, w sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie utworu tytułowego z “Błysku” w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem to nie Katarzyna Nosowska śpiewa tekst, a gość specjalny – Dawid Podsiadło.

Najmilejsi! Kobiety to istoty tkane z najszlachetniejszej materii, wszystkie, bez wyjątku! Piękne, dzielne, dumne, czułe, mądre, czasem smutne, zmęczone, przestraszone, ale ZAWSZE- WYJĄTKOWE! Dziewczyny! Dziś dla Was, z najniższymi ukłonami, Hey w całkowicie męskim składzie, z Dawid Podsiadło na wokalu! – czytamy na profilu grupy HEY

Jak się Wam podoba taka interpretacja “Błysku”? Piosenka jest dostępna nie tylko na YouTube ale również w serwisach Tidal.

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów