vVSuyDijTrM

Widzieliście już?

Trasa koncertowa The Dumplings dobiegła końca. W ramach podziękowania za wspaniałe przyjęcie podczas koncertów, Justyna Święs i Kuba Karaś zaprezentowali swój najnowszy teledysk dopięknej piosenki pt. „Kto Zobaczy?”. Klip jest zwieńczeniem serii kilkunastu koncertów w 12 miastach z finałowym puntem – otrzymaniem złotej płyty za krążek „Sea You Later”.

„Kto Zobaczy?” to zdaniem muzyków z The Dumplings utwór poruszający temat samotności. W celu stworzenia wyjątkowego teledysku do piosenki, artyści pragnęli zmierzyć się z zupełnie inną formą samotności, niżeli tą, której doświadczamy codziennie.

W tym celu, do współpracy zaangażowano chłopaków z Zakładu Poprawczego dla Nieletnich w Konstantynowie Łódzkim, którzy zgodzili się wystąpić w klipie wyreżyserowanym przez Olgę Czyżykiewicz.

Pierwszym słowem opisującym utwór Kto Zobaczy była samotność. Tą emocją rozpoczęliśmy poszukiwania obrazu. Ważnym było dla nas przeniesienie się w nieznaną nam dotąd scenerię, a tym samym poznanie innego rodzaju samotności. Stąd też wybór pokazania codziennej rutyny chłopaków w poprawczaku. Nie jest to już tylko tęsknota za kimś bliskim, ale tęsknota za światem

Przypominamy, że 28 października do sprzedaży trafiła reedycja płyty The Dumplings „Sea You Later”. Album został odświeżony przez 6 dodatkowych utworów, a także nową poligrafię. „Kto Zobaczy?” do którego powsta teledysk jest singlem promującym to wydawnictwo.

Jest to dla nas bardzo ważna płyta, ponieważ od początku do końca wychodzi z nas, znajdują się na niej teksty odnoszące się do ważnych nam filmów książek i momentów z życia, zaczęliśmy również wspólnie komponować muzykę

Komentarze

komentarz(y)

Nie ma więcej wpisów